Badiworks Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Badiworks müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Badiworks nedir, Badiworks sertifika ve Yea Akademi nedir işte detaylar.

Badiworks Müşteri Hizmetleri için yapmanız gereken tek şey oldukça basittir.  Badiworks müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki iletişim yöntemlerini kullanabilirsiniz:

Badiworks Nedir

Badiworks nedir diye sorulduğunda, ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurumunuz için en uygun strateji ile gençlik iletişimini şekillendirmektedir. Bunun için:

  • İnsan kaynakları; işveren markası yönetimi, etkinlikler, fuar, organizasyon yönetimi oluşturmak, işe alım ve staj projeleri, outsorcing Hizmetleri.
  • Dijital; yazılım ve bilişim çözümleri, Yetenek ve bilgi testleri, Native ve Hybrid mobil uygulamaları, sosyal medya yönetimi.
  • Yetenek kazanımı
  • Kampüs etkinlikleri
  • Gençlik pazarlama; marka elçiliği projeleri, gençlik için Pazar araştırması, saha pazarlama hizmetleri, satış arttırıcı aktivitelerinin yapılması.

Badiworks Sertifika

Badiworks sertifika, 2018’den bu yana 360 derece kampüs iletişim sürecini yöneterek, Turkcell GNCYTNK yeni mezunların işe alım programları ile beraber, 2019 senesinde de uluslararası Stevie ödüllerinden 2 kategori üzerinden ödül almıştır. Bunun yanı sıra 2019 yılından bu yana üniversşte süreçlerinin yürütüldüğü Anadolu ISUZU’ya sıfırdan staj ve yeni mezun programları tasarlandıktan sonra öğrencilere heyevan uyandıracak temalar oluşturmuştur. Bunun yanı sıra 2017’den bu yana 60’dan fazla üniversite üzerinden yürütülen Nescafe Marka elçiliği ile üretilen projelerle Nescafe’nin global yarışmaları üzerinden örnek proje olarak gösterilmiştir. Ayrıca bu çalışmaları da 12 ülke üzerinden Nescafe tarafından hayata geçirilmiştir. Ayrıca öğrencilerin kişisel verilerine göre özelleştirilen Öğrenci kariyeri mobil uygulaması sayesinde, 2019 Ağustos ve Eylül aylarında Google Play ve Apple Store üzerinden indirilenler arasında 1. Sırada yer almayı başarmıştır.

Yea Akademi Nedir
Yea Akademi Nedir

Yea Akademi Nedir

Yea akademi nedir diye sorulduğunda verilen en iyi tanımlamalardan biri de yetenekli genç yönetici adaylarının iş dünyasına karşı stratejik olarak bakış açılarının ve liderlik becerilerinin geliştirilmesini hedefleyen ve değişime ayak uyduran değil, asıl olarak değiştiren bireyler için özenle hazırlanan bir akademi programıdır.

YEA Akademi Ücretli Mi

YEA Akademi ücretli mi sorusuna cevap olarak YEA öğrencileri, Cambridge’de eğitim programlarına ücretsiz olarak gitme fırsatına sahip olmaktadır. Dolayısıyla programa katılmaya hak kazanan katılımcılar için eğitim, ulaşım, konaklama gibi hizmetler ücretsizdir.

Biletix Müşteri Hizmetleri

Zubizu Müşteri Hizmetleri

Oppo Müşteri Hizmetleri 7/24

Huawei Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.